Naraka: Bladepoint – kampania + nowa mapa

Naraka: Bladepoint

Naraka: Bladepoint, gra dotychczasowo ściśle opierająca się na formule PvP (Player vs Player), otrzymała właśnie nową aktualizację. W tym darmowym dodatku, Showdown, developer 24 Entertainment udostępnili graczom trzyosobową kampanię PvE (Player vs Environment). Wspomniana zawartość jest darmowa na platformach PC oraz Xbox.

Kampania pozwala podchodzić do wyzwań podczas dwóch etapów. Pierwszy z nich to walka z hordami przeciwników, a drugi to starcie z bossem. Gracze mają do dyspozycji czworo grywalnych bohaterów, gdzie każdy z nich posiada własne moce i umiejętności. Wraz z postępaim otrzymają oni nowy ekwipunek oraz zdolności.

To nie koniec dobrych wieści. 19 sierpnia w grze pojawi się także mapa – Holoroth. To zawierający pustynne i zaśnieżone obszary rejon, wzbogacony o aspekty wpływające na rozgrywkę takie jak: system pogodowy, interaktywne obiekty na mapie czy pułapki, czyhające na nieuważnych graczy.

Naraka: Bladepoint zadebiutowała w zeszłym roku na PC, a niedawno pojawiła się również na konsolach Microsoftu obecnej generacji. W planach są wersje także na PlayStation 5, Xbox One oraz Andrioda i iOS. Gra jest także dostępna na konsolach Xbox Series X|S w abonamencie Xbox Game Pass.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top