EVO 2022: Nowości ze świata Tekkena i Street Fighter 6

EVO 2022 Tekken i SF6

Fani bijatyk mają wiele powodów do radości. Podczas turnieju EVO 2022 w ten weekend, firma Bandai-Namco zaprezentowała interesujący materiał. Ten dotyczy darmowej aktualizacji do Tekken 7, ale oprócz tego przedstawia pewnego rodzaju zapowiedź. Niby to fragment z drugiej odsłony serii, ale kończy się nieco inaczej. Oprócz tego Capcom podzielił się filmem, gdzie można zobaczyć w akcji dwie zawodniczki z nadchodzącego Street Fighter 6.

EVO 2022 i Tekken 8?

Tego jeszcze nie wiemy. Na razie wydawca jest bardzo skryty w tej materii. Tajemnicza zapowiedź na końcu poniższego materiału pozwala na różne interpretacje, w tym nową odsłonę. Może dowiemy się czegoś więcej na nadchodzących targach Gamescom w Kolonii? Czas pokaże. Natomiast 17 sierpnia Tekken 7 otrzyma aktualizację, gdzie skupiono się na poprawkach w balansie oraz nowych taktykach.

Dziewczyny w SF6

Kimberly to zupełnie nowa zawodniczka w uniwersum serii Capcomu, która ma ogromne szanse, aby spodobać się graczom. Jej styl walki jest bardzo dynamiczny i pewnie opanowanie go zajmie trochę czasu. Ciężko jednak nie docenić, jak płynnie przechodzi z jednego ataku w drugi, aby na koniec wykończyć rywala nie tylko siłą, ale i farbą w spreju. Druga zawodniczka to Juri, który miała swój debiut w Super Street Fighter IV. Dziewczyna ma całkiem spore grono fanów i po reakcjach w sieci, jej materiał wypadł lepiej niż dobrze.

Street Fighter 6 zadebiutuje na rynku w 2023 — dokładna data nie jest jeszcze znana, na takich platformach jak: PS4/5, PC oraz Xbox Series S/X. Z niewiadomych przyczyn, najnowsza odsłona ominie platformę Xbox One.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top