NieR: Automata Ver1.1a – premiera już zaraz!

2B z serialu NieR: Automata Ver1.1a

Już od roku czekamy na serial na podstawie kultowej NieR: Automata. Pierwsze konkretne informacje o nadchodzącej produkcji dostaliśmy we wrześniu podczas Aniplex Online Fest. Dowiedzieliśmy się wtedy, że serial ma być niesamowicie wierny growemu pierwowzorowi, a także że aktorzy użyczający głosów 2B i 9S w grze odtworzą swoje role w serialu. Teraz NieR: Automata Ver1.1a otrzymało pełnoprawny zwiastun i datę premiery!

Serial ma zadebiutować 7 stycznia 2023 roku, więc już za kilka dni. Obejrzeć go można będzie na Prime Video, serwisie należącym do Amazona, a także w Hulu, które dostępne jest u nas tylko za pomocą VPNa.

To, co widać na zwiastunie, wygląda prześlicznie i mam nadzieję, że cała reszta utrzyma ten sam wysoki poziom. Sam jak dotąd, pomimo chęci, nie miałem okazji zagrać w NieR: Automata. Nie zdecydowałem jeszcze, czy obejrzę NieR: Automata Ver1.1a, czy może odłożę go na czas po przejściu gry. A Wy, zamierzacie oglądać?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top