Ninja Gaiden i Dead or Alive – możliwe rebooty?

Ninja Gaiden

Fumihiko Yasuda w przeszłości nie raz wspominał o tym, że chciałby wskrzesić serię Ninja Gaiden. Biorąc pod uwagę popularność trzecioosobowych RPGów z wysokim poziomem trudności mogłoby to być strzałem w dziesiątkę. Mamy powody wierzyć, że Team Ninja, studio odpowiedzialne za m.in. serię Nioh, a także pracujące obecnie nad Wo Long: Fallen Dynasty i Rise of the Rōnin, zamierza zrobić reboot Ninja Gaiden i Dead or Alive!

Na konferencji G-Star w Korei Południowej Yasuda opowiadał o przyszłości studia. Podobno na jednym ze slajdów prezentacji pokazał grafiki z obu serii z podpisem “Przyszłość Team Ninja – rebooty popularnych serii”. To nadal nieoficjalne wieści, ale rozbudzają one nadzieje.

Ninja Gaiden i Dead or Alive

We wrześniu tego roku Fumihiko Yasuda sugerował, że nowe odsłony serii byłyby możliwe do zlecenia innemu developerowi. Warunkiem byłoby spełnienie konkretnych oczekiwań i wymagań.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top