Nintendo Direct (wrzesień 2023) – skrót wydarzenia

Nintendo Direct Czerwiec 2023 - grafika główna z mario i logiem

Battle Crush (wiosna 2024)

Wartales (już dostępne)

Contra: Operation Galuga (2024)

Unicorn Overlord (8 marzec 2024)

Luigi’s Mansion 2 HD (lato 2024)

F-ZERO 99 (już dostępne)

Bandle Tale: A League of Legends Story (2024)

Song of Nunu: A League of Legends Story (1 listopad 2023)

WarioWare Move it! (3 listopad 2023)

Eiyuden Chronicle Hundred Heroes (23 kwiecień 2024)

Eastward: Octopia – DLC (zima 2023)

Wargroove 2 (5 październik 2023)

Dave the Diver (26 październik 2023)

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass Wave 6 (zima 2023)

Among Us: The Fungle – Map 5 (październik 2023)

Paper Mario: The Thousand-Year Door (2024)

Podsumowanie Nintendo Direct (wrzesień 2023)

Do prezentacji Nintendo mam zazwyczaj ambiwalentny stosunek. Z jednej strony cieszę się, że użytkownicy Switchy mają zapewnioną bardzo porządną bibliotekę nowych tytułów. Jednak sam z niej nigdy nie korzystam, bo najzwyczajniej w świecie nie mam już na to czasu. Moje dzieciaki natomiast zawsze wypatrzą coś, na co czekają. Zresztą mamy w domu taką tradycję, że takie konferencje oglądamy razem. Żaden z nas nie był rozczarowany tym, co zobaczył, chociaż smutek po braku zapowiedzi Silk Song po raz „enty” pozostał.

Mnie najbardziej zaciekawiły dwa tytuły. Jednakowo Mario vs. Donkey Kong, jak i Princess Peach: Showtime! Wyglądają naprawdę przyjemnie i mam nadzieję, że znajdę chwilę, żeby w nie zagrać. Uwagę młodszego syna przykuła nowa plansza do Among Us oraz Super Crazy Rhythm Castle. Starszy jako fan LoLa zachwycił się Bandle Tale: A League of Legends Story. Bardzo czeka też na Paper Mario: The Thousand-Year Door. Stwierdził, że naszła go ogromna ochota na wypróbowanie przygód papierowego hydraulika. Podsumowując, właściciele przenośnej konsoli będą mieli w co grać w najbliższym casie.

Czy Wy też zauważyliście coś dla siebie? Koniecznie dajcie znać na naszym Twitterze, Facebooku, Mastodonie lub w komentarzach poniżej! Miłego dnia!

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top