Nowa strzelanka single-player od Respawn Entertainment

Od samego rana po internecie krąży informacja, która dla wielu graczy ma ogromne znaczenie. Respawn Entertainment, twórcy m.in. Apex Legends, serii Titanfall, a także Star Wars: Fallen Order, rozpoczynają pracę nad nowym tytułem. Z informacji wynika, że to będzie nowa strzelanka single-player osadzona w uniwersum Apex Legends.

Iskierka nadziei

Z jednej strony to doskonałe wieści, bo dotychczasowe strzelanki studia to gry, które cechuje nacisk na przyjemność z rozgrywki. Sukces Apex Legends wskazuje na to, że studio wie, co robi. Z drugiej strony smuci, że projekt nazwano “grą w uniwersum Apex Legends”. To dość wyraźny znak, że nadchodzący tytuł nie będzie kontynuacją kultowego Titanfall. Chociaż pomarzyć ciągle można.

Źródłem informacji jest ogłoszenie o pracę dla programistów. Jak można przeczytać w jednym z ogłoszeń:

Nowy tytuł dla pojedynczego gracza jest wymarzonym placem zabaw dla deweloperów, dając wolność do innowacyjnych pomysłów dzięki uniwersum, w którym osadzona jest gra

Już na początku roku pojawiły się w Sieci pogłoski o tym, że studio pracuje nad strzelanką osadzoną w uniwersum Titanfalla, ale nie będącą kontynuacją serii. Prawdopodobnie obie informacje są ze sobą ściśle połączone. Na tę chwilę jednak nie mamy żadnych oficjalnych komunikatów. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie trochę czasu minie, nim dowiemy się, czym dokładnie jest ta nowa strzelanka single-player.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top