Licencjonowany SSD dla konsoli PS5 od Western Digital

SSD Playstation 5

Stworzony wspólnie przez Western Digital Corp. oraz Sony Interactive Entertainment, oficjalnie licencjonowany dysk M.2 SSD dla konsoli PlayStation 5. Model WD_BLACK™ SN850 NVMe™ SSD for PS5 Consoles bo tak się nazywa, będzie sprzedawany w dwóch wariantach. Za wersję 1TB przyjdzie nam zapłacić około 899 złotych, a za 2TB koszt będzie wynosił około 1599 złotych.

Producent chwali, że WD_BLACK SN850 NVMe SSD for PS5 dzięki technologii PCIe Gen 4 będzie osiągał transfery do 7000MB/s. Sprzęt będzie wyposażony w radiator oraz zwartą obudowę, przez co montaż nie powinien nikomu sprawić problemów. Pomimo zaporowej ceny, myślę że sprzęt znajdzie grono zapaleńców, którym podstawowy dysk w konsoli nie wystarcza.

WD_BLACK SN850 dla PS5 będzie dostępny w polskich sklepach od połowy sierpnia 2022 r.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top