Dostępny jest oficjalny soundtrack z Dead Island 2

Logo gry Dead Island 2

Wiemy już, że sprzedaż ostatniej produkcji o zombie poszła naprawdę świetnie, a krytycy i gracze docenili rozgrywkę. Fani Dead Island 2 musieli długo poczekać na premierę, jednak z pewnością tytuł spełnił oczekiwania. Teraz został udostępniony oficjalny soundtrack, który znajdziemy na różnych platformach streamingowych, między innymi Spotify, Tidal czy Apple Music.

Oficjalny soundtrack Dead Island 2

Dead Island 2 jest długo wyczekiwaną kontynuacją popularnej serii, którą uwielbiają miłośnicy gier o zombie. Gra przenosi nas do stanu Kalifornia, gdzie wybuch epidemii pogrąża cały region w chaosie. Akcja rozgrywa się piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części, a gracze mają okazję wcielić się w jednego z sześciu unikalnych bohaterów, z różnymi osobowościami i umiejętnościami, którzy przetrwali katastrofę. Mamy możliwość korzystania z różnorodnej broni oraz unikalnych zdolności swojego bohatera, aby stawić czoła hordom zombie i innym niebezpieczeństwom czekającym na naszej drodze.

Ryan Williams, kompozytor i starszy projektant dźwięku w Deep Silver Dambuster Studios, odegrał ważną rolę w tworzeniu klimatycznej ścieżki dźwiękowej do gry Dead Island 2. Jego doświadczenie obejmuje również projektowanie broni oraz tworzenie efektów dźwiękowych. Jako wieloletni miłośnik horrorów, Williams doskonale rozumie, jak istotne jest dopracowanie każdego detalu, aby w pełni oddać napięcie i strach, które towarzyszą graczom podczas eksploracji wirtualnego świata.

Premiera najnowszej odsłony miała miejsce 21 kwietnia 2023 i jest ona dostępna na platformach Xbox One, Xbox Series X|S, PS4, PS5 i PC. Jeżeli macie ochotę sprawdzić oficjalną ścieżkę dźwiękową, możecie ją znaleźć pod tym linkiem.

Dead Island 2 - widok na ogień oraz postać przypominającą zombie.

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top