Powracają plotki o Bloodborne na PC. Haker Lance McDonald podzielił się informacjami

Logo gry Bloodborne

Bloodborne, jedna z najbardziej uwielbianych produkcji FromSoftware, od czasu premiery jest grą ekskluzywną dla konsoli PlayStastion 4. Jednak ostatnie wieści wskazują na to, że gra stworzona przez japońskie studio i wydana przez Sony Interactive Entertainment może wkrótce trafić na nasze komputery. Znany haker podzielił się kilkoma informacjami na swoim Twitterze.

Haker Lance McDonald dzieli się informacjami na temat Bloodborne

Lance McDonald, znany haker, podzielił się swoimi obserwacjami na Twitterze:

Właśnie zauważyłem coś fajnego. Zrzuty ekranu z Oil Urns na “fandomowej” wiki Bloodborne zostały dodane do niej przez Marcosa Domenecha, artystę środowiskowego z FromSoftware. Zrzuty ekranu zostały wykonane przy użyciu windowsowej wersji Bloodborne. Większość artystów korzystała w swojej pracy z pecetowej wersji Bloodborne, ale zrzuty ekranu Marcosa zostały wykonane przy użyciu rzeczywistej, pełnej wersji detalicznej gry, działającej w systemie Windows, a nie wczesnej wersji z ery “Project Beast” (można to rozpoznać po ikonie ładowania w rogu).

Marcos ma więc prawdopodobnie pełną wersję gry uruchomioną na PC. Szaleństwo.

Zrzuty ekranu mają nazwę “SPRJ-win64”, która jest konwencją nazwy pliku używaną przez grę podczas robienia zrzutu ekranu w menu debugowania. Są również wyraźnie zrobione przy użyciu kamery debugowania, do której nikt nie miał dostępu, dopóki nie wydałem mojej łatki jakiś miesiąc temu. Zrzuty ekranu pochodzą z Fishing Hamlet, więc jest to dosłownie pełna gra + DLC działające na PC.

Choć na razie brak oficjalnego potwierdzenia ze strony Sony Interactive Entertainment czy FromSoftware, tak możliwość zagrania w Bloodborne na PC staje się coraz bardziej realna. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń i trzymać kciuki, że ta długo oczekiwana wiadomość okaże się faktem. Póki co, w produkcję możemy zagrać jedynie na PlayStation 4.

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top