Powracają plotki o Bloodborne na PC. Haker Lance McDonald podzielił się informacjami

Logo gry Bloodborne

Bloodborne, jedna z najbardziej uwielbianych produkcji FromSoftware, od czasu premiery jest grą ekskluzywną dla konsoli PlayStastion 4. Jednak ostatnie wieści wskazują na to, że gra stworzona przez japońskie studio i wydana przez Sony Interactive Entertainment może wkrótce trafić na nasze komputery. Znany haker podzielił się kilkoma informacjami na swoim Twitterze.

Haker Lance McDonald dzieli się informacjami na temat Bloodborne

https://twitter.com/manfightdragon/status/1660129358235996161?cxt=HHwWgsDU7eC2-4kuAAAA

Lance McDonald, znany haker, podzielił się swoimi obserwacjami na Twitterze:

Właśnie zauważyłem coś fajnego. Zrzuty ekranu z Oil Urns na “fandomowej” wiki Bloodborne zostały dodane do niej przez Marcosa Domenecha, artystę środowiskowego z FromSoftware. Zrzuty ekranu zostały wykonane przy użyciu windowsowej wersji Bloodborne. Większość artystów korzystała w swojej pracy z pecetowej wersji Bloodborne, ale zrzuty ekranu Marcosa zostały wykonane przy użyciu rzeczywistej, pełnej wersji detalicznej gry, działającej w systemie Windows, a nie wczesnej wersji z ery “Project Beast” (można to rozpoznać po ikonie ładowania w rogu).

Marcos ma więc prawdopodobnie pełną wersję gry uruchomioną na PC. Szaleństwo.

Zrzuty ekranu mają nazwę “SPRJ-win64”, która jest konwencją nazwy pliku używaną przez grę podczas robienia zrzutu ekranu w menu debugowania. Są również wyraźnie zrobione przy użyciu kamery debugowania, do której nikt nie miał dostępu, dopóki nie wydałem mojej łatki jakiś miesiąc temu. Zrzuty ekranu pochodzą z Fishing Hamlet, więc jest to dosłownie pełna gra + DLC działające na PC.

Choć na razie brak oficjalnego potwierdzenia ze strony Sony Interactive Entertainment czy FromSoftware, tak możliwość zagrania w Bloodborne na PC staje się coraz bardziej realna. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój wydarzeń i trzymać kciuki, że ta długo oczekiwana wiadomość okaże się faktem. Póki co, w produkcję możemy zagrać jedynie na PlayStation 4.

Patalke
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top