Orbital Bullet – chaos w 360 stopniach zmierza na Nintendo Switch

Orbital Bullet Banner

Pamiętam jeszcze pierwszą grę, w którą zagrałem na swoim świeżym PlayStation 4. Resogun był naprawdę fajnym kosmicznym shooterem, który może i nie zachwycał innowacją, ale zabawę dostarczał przednią. Dlaczego w ogóle wspominam tytuł z 2013 roku? Dlatego, że jedno spojrzenie na zwiastun Orbital Bullet od razu przywiało wspomnienia o produkcji Housemarque. Zresztą zobaczcie sami.

Piruety z giwerą

Orbital Bullet to strzelanka akcji z elementami platformera i rogueliteownym progresem. Formuła obrotowej rozgrywki nie jest może czymś nowym ale nie da się ukryć, że potrafi dać sporo frajdy. W trakcie kręcenia się po proceduralnie generowanych poziomach walczymy z hordami przeciwników, na których wypróbujemy odblokowane umiejętności oraz nowe bronie. Jednak nie tylko nasz arsenał może się powiększać. Dzięki rozwiązywaniu skomplikowanych puzzli otrzymamy dostęp do czterech, starannie opracowanych klas, z czego każda ma swoje wyjątkowe zdolności. Szybkie przejścia między poziomami i etapami sprawiają, że nie ma chwili wytchnienia, a chaos ciągle rośnie.

Orbital Bullet Screen 02

Orbital Bullet na Switchu

Wydana przez Assemble Entertainment oraz stworzona przez studio SmokeStab gra trafiła do przedsprzedaży na konsolę Nintendo. Tytuł będzie dostępny w cenie 79 zł. Jeżeli taka przenośna zabawa Was nie interesuje albo po prostu nie posiadacie takiego sprzętu to nic straconego. PCtowi gracze mogą zgarnąć Orbital Bullet przez platformę Steam lub GOG za trochę ponad 60 zł. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wydawca oraz producent zapraszają do dołączenia do społeczności gry na kanale Discord, oraz śledzenia jej profili na Instagramie i Facebooku.

Orbital Bullet Screen 01

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top