Persona 3 i 4 w 2023 – multiplatformowe premiery w przyszłym roku

Persona 3 i 4 Banner

Odkąd mój syn zagrał w Personę 5, nie mogę się nasłuchać jaka ta gra jest dobra. Zresztą nie tylko w domu mam ogromnego fana produkcji studia Atlus. Jeden z redakcyjnych kolegów również zachwalał tego JRPGa w jednym ze swoich doskonałych tekstów. Myślę, że obu tych Panów ucieszy fakt, że Persona 3 i 4, które jeszcze niedawno były dostępne na mocno ograniczoną liczbę platform, zasilą biblioteki domowych konsol i PECetów.

Persona 3 i 4 już w styczniu

Jeszcze przez kilka miesięcy tylko posiadacze przenośnego sprzętu Sony mogą zagrać w Persona 3 Portable. Persona 4 Golden jest na ten moment dostępna jedynie na Playstation Vita i sklepie Steam. Od 19 stycznia 2023 roku oba tytuły zagoszczą także na następujących urządzeniach:

  • Xbox Series X|S
  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4
  • Nintendo Switch

Dla graczy, którzy w tym okresie będą mieli aktywną usługę Game Pass na konsoli bądź komputerze mam jeszcze lepszą wiadomość. W dniu premiery obie gry zostaną dodane do wspomnianych abonamentów. Atlus podzielił się tą informacją na Twitterze, dodając do niej pięknie wyglądający obrazek. Jeżeli szukacie sobie jakiejś ładnej tapety na telefon, to myślę, że Wam się spodoba.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top