Honeycomb – Zostań bioinżynierem i przetrwaj

Honeycomb

Twórcy serii House Flipper, studio Frozen Way, w czerwcu zeszłego roku zapowiedzieli swoją kolejną grę – Honeycomb. Grę można już dodać do listy życzeń na Steamie. Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni, czy warto, obejrzyjcie poniższy zwiastun!

Honeycomb to pierwszoosobowy survival w piaskownicy z otwartym światem. Całość powtaje na silniku Unreal Engine 5. Zadaniem gracza będzie przetrwanie na Sota7 jako bioinżynier, mający do dyspozycji swoje umiejętności niezbędne do krzyżowania różnych gatunków flory i fauny. Będzie trzeba zbierać także surowce, rozbudowywać bazę, i odkrywać kolejne zakamarki pięknej, acz groźnej planety.

Kiedy i na jakich platformach możemy się spodziewać Honeycomb?

Honeycomb ma pojawić się w ostatnim kwartale roku 2023. Gracze PCtowi będą mogli ją nabyć zarówno na Steam, jak i GOG czy Epic Games. Premiera konsolowej wersji jest zaplanowana w późniejszym terminie.

kadr z gry Honeycomb, widok na futurystyczna placówkę badawczą osadzoną wśród bujnej roślinności

Dla tych, którzy zainteresowali się tytułem i chcą być na bieżąco ze wszelkimi informacjami, twórcy zapraszają na fanpage na Facebooku, Twitterze, a także na swój serwer Discord.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top