Pocieszna walka ze złem – Bound by Blades

Bound by Blades

Bound by Blades to nadchodzący tytuł wydany przez Assemble Entertainment, a stworzony przez studio Zeth. Gra to przygodowy RPG w stylu boss rush, która ukaże się na PC już 15 listopada 2022 roku za pośrednictwem platform Steam i GOG.

Gracze wcielą się w jedną z trzech postaci, a będą usiłowali zwalczyć zło w wymiarze Ashmyr. To gra stworzona w myśl zasady “łatwe do nauczenia, trudne do opanowania”. Tutaj walka z dzikimi przeciwnikami będzie stanowiła wyzwanie. Na szczęście będziemy mogli wezwać kogoś do pomocy w trybie kooperacji.

Bound by Blades – z czym to się je?

Tytuł kładzie duży nacisk na ekwipunku. Z pokonanych przeciwników możemy odzyskiwać materiały i przekuwać je na sprzęt dla naszych bohaterów. Należy mieć na uwadze, że każdy z bohaterów nosi inny rozmiar, więc nie każdy element pancerza będzie na nich pasował!

Fabuła gry jest osadzona w świecie high fantasy. Nasza postać będzie miała ze sobą do pomocy pupila, które pomogą im w walce. Będziemy mogli ich rozwijać poprzez dobór specjalnych przedmiotów, ale i odpowiedniej karmy!

W zwiastunie rzuca się w oczy przede wszystkim prześliczny styl graficzny. To, co opowiada jeden z głównych programistów pracujących nad Bound by Blades mnie zaintrygowało i przyznam, że chętnie sprawdziłbym ten tytuł. Zwłaszcza, że oferuje tryb współpracy! A co Wy sądzicie o tej grze? Jeżeli chcecie dowiedzieć się o niej więcej, twórcy zapraszają na Twitter, Instagram lub Facebooka wydawnictwa.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top