Warhammer Vermintide 2 za darmo – 7 lat serii Tide

Vermintide 2 za darmo

Już niebawem, bo 30 listopada, premiera Warhammer 40,000: Darktide, kooperacyjnej gry, w której jako grupa skazańców zmierzymy się z hordami przeciwników. Za tę produkcję odpowiada studio Fatshark. Jeżeli macie jakieś wątpliwości co do jakości nadchodzącej produkcji, warto sprawdzić ich dwie poprzednie gry. Warhammer The End Times – Vermintide oraz Warhammer Vermintide 2 opierają się na podobnej formule, więc mogą spokojnie umilić oczekiwanie na premierę Darktide. A teraz jest na to doskonały moment, ponieważ z okazji 7-lecia serii Tide studio postanowiło oddać Vermintide 2 za darmo!

Wystarczy zalogować się na swoje konto Steam, udać się pod TEN adres i przypisać grę do swojego konta. Jeżeli zrobicie to do 8 listopada, gra pozostanie w Waszej bibliotece. Na stałe! Jednocześnie pierwsza część jest obecnie w promocji -90%!

A to jeszcze nie koniec atrakcji. Studio Fatshark poinformowało, że 8 listopada udostępni darmowe DLC do Vermintide 2 – A Trail of Treachery.

Dodatkowo, gracze, którzy odpalili wcześniej pierwszą lub drugą część Vermintide dostaną zestaw kosmetyczny do Darktide “Devoted Rejects”. A Ci, którzy złożyli już zamówienie przedpremierowe będą mogli zagrać w Warhammer 40,000: Darktide już 17 listopada.

Pierwsza część była dla mnie przypadkowym odkryciem, ale wciągnęła mnie tak mocno, że drugą część ogrywałem zarówno na PC, PS4 jak i XSX. To doskonała zabawa solo z botami, z obcymi, a zwłaszcza z przyjaciółmi. Teraz sami macie możliwość się o tym przekonać, wystarczy, że przypiszecie do swojego konta Vermintide 2 za darmo!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top