Premiera Marvel’s Midnight Suns – nowy zwiastun i nie najgorsze oceny

Marvel’s Midnight Suns Banner

Kiedy czytacie te słowa premiera Marvel’s Midnight Suns już za nami. Oceny produkcji studia Firaxis są naprawdę zadowalające. Myślę, że wiele osób, które wahały się przed nabyciem, jednak skusi się na zakup. Platforma OpenCritic pęka w szwach od ósemek, ale zdarzyło się też kilka niezadowolonych recenzentów. Wielu chwali kontrowersyjny system kart. Okazał się on jedną z silniejszych stron gry o superbohaterach. Szkoda tylko, że sami herosi zostali mocno spłyceni na potrzeby systemu „randkowania”. Nie zmienia to faktu, że z brak czasu będę musiał sporo poczekać, zanim sam wyrobię sobie zdanie na ten temat.

Premiera Marvel’s Midnight i trzynasta postać

W związku ze wspomnianym wydarzeniem wydawca 2K zaprasza do obejrzenia najnowszego trailera przedstawiającego zarys fabuły. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego podkładu muzycznego. Miło słuchało się tych kilkudziesięciu sekund tak dobrze znanego mi utworu.

Sam zwiastun został zaprezentowany podczas streamu na żywo zorganizowanego przez wydawcę oraz dewelopera. Nie udało mi się przebrnąć przez cały prawie półtoragodzinny film, bo nie jest on zbyt ciekawy. Wygląda, jakby był zmontowany na szybko, a główny prowadzący wzięty z grona stażystów. Może i się czepiam, ale naoglądałem się takich prezentacji w swoim życiu i uważam, że ta udana nie była. Dlatego, zamiast linkować cały stream, pozwoliłem sobie wyszukać krótkie podsumowanie zdolności ostatniej grywalnej postaci, czyli Hulka. Na koniec powiem tylko, że chętni do grania zielonym wielkoludem będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Platformy i DLC

Marvel’s Midnight Suns można już teraz zakupić na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Posiadacze poprzedniej generacji konsol oraz Switcha chwilowo muszą się obejść smakiem, ponieważ premiera na te platformy odbędzie w późniejszym terminie. Jednocześnie ruszyła sprzedaż Przepustki Sezonowej, o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Na jej zawartość składają się czterej nowi bohaterowie, 23 skórki, dodatkowe misje oraz przeciwnicy. Daty wydania poszczególnych pakietów DLC zawartych w przepustce zostaną ogłoszone przez wydawcę. Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top