Football Manager 2023 i 6 innych gier w Prime Gaming we wrześniu

Prime Gaming we wrześniu - grafika główna

Prime Gaming we wrześniu prawdopodobnie nie zachwyci swoją zawartością większości indyków. Oferta kierowana jest przede wszystkim do fanów symulatorów i gier taktycznych, ale przecież wcale nie oznacza to, że nie warto żadnej z tych produkcji sprawdzić. W końcu wszelakiego rodzaju menadżery i tycoony należą do grona najbardziej uzależniających tytułów.

Oferta Prime Gaming we wrześniu

Dostępne od 7 września

– Football Manager 23

Dostępne od 14 września

– Ozymandias: Bronze Age Empire Sim
– Absolute Tactics: Daughters of Mercy

Dostępne od 21 września

– Dexter Stardust: Adventures in Outer Space
– Shotgun King: The Final Checkmate

Dostępne od 28 września

– Unsolved Case: Murderous Script’s Collector’s Edition
– Hundred Days – Winemaking Simulator

Czym jest Prime Gaming?

Warto też pamiętać, że abonament Prime Gaming to nie tylko gry, ale również liczne bonusy w grach sieciowych. Należą do nich między innymi skórki postaci i uzbrojenia, dodatkowe bronie czy też darmowa waluta premium. Co więcej, subskrypcja łączy się z Prime Video, stanowiącą amazonowski odpowiednik Netflixa, oferujący chociażby takie seriale jak The Boys oraz American Gods. Na chwilę obecną roczny abonament kosztuje 49zł.

Zakup Prime Gaming od 10,99PLN

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top