Promocja na tani abonament EA Play nadal trwa!

Reklama oferty EA Play

Jeśli jeszcze nie jesteście klientami EA Play albo byliście i zastanawiacie się nad odnowieniem subskrypcji, to przypominamy, że macie jeszcze tydzień na to, by skorzystać z tej usługi w promocyjnej cenie!

Jak długo potrwa promocja na EA Play?

Do 17 listopada macie jeszcze możliwość na skorzystanie ze specjalnej oferty na abonament EA Play. W przypadku konsol Sony oraz Microsoft propozycja ta wynosi dokładnie 5 zł. W przypadku komputerów PC jest to 3,99 zł. Promocja obejmuje możliwość skorzystania z tej usługi przez jeden miesiąc, kolejne cykle rozliczeniowe kosztują 14,99 zł/miesięcznie. Oczywiście w każdej chwili można zrezygnować z cyklicznego rozliczania, aby uniknąć kosztów związanych z przedłużeniem usługi.

Co dostaniemy w ramach abonamentu?

W ramach EA Play oddane nam zostaje naprawdę sporo interesujących gier, między innymi:

Lista gier dostępnych w abonamencie EA Play
Oczywiście lista zawiera wiele więcej tytułów!

Od gracza dla graczy

Osobiście z usługi korzystam od kilku lat i jest to doskonały sposób, aby ograć interesujące nas tytuły w dobrej cenie, jeśli jak ja nie polujecie za każdymi premierami od Electronic Arts.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top