S.T.A.L.K.E.R 2 – potężny, nowy zwiastun!

s.t.a.l.k.e.r. 2 heart of chornobyl

Przez własną głupotę i opieszałość dopiero w tym roku, 2022, zagrałem po raz pierwszy w S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl. Pomimo piętnastu lat na karku gra mnie zachwyciła tak bardzo, że jej sequel z nieistotnego szczegółu stał się jedną z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier nadchodzącego roku. Nieco cienia na te oczekiwania rzuciła wojna w Ukrainie, która mocno zdezorganizowała pracę ekipy z GSC Game World. A jednak nie ma strachu, bo właśnie w Sieci upubliczniono najnowszy zwiastun gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Czas odkurzyć swoje kałasznikowy, moi drodzy, wracamy do Zony!

Na zwiastunie możemy zobaczyć fragmenty walki, zarówno z potworami skażonymi promieniowaniem, jak i z ludźmi. Otrzymaliśmy także szczątkowe informacje dotyczące fabuły gry. Twórcy gry obiecują, że gra zawiera ogromny otwarty świat z nieliniową historią. Moi drodzy, widać, że ekipa potrafi wykorzystać potencjał silnika Unreal Engine 5, bo gra wygląda przepięknie.

Zawodzi tylko i wyłącznie brak konkretnej informacji dotyczącej daty premiery, która nadal jest skryta pod, bądź co bądź obszernym, terminem roku 2023. Według informacji z trailera gra będzie dostępna na PC za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Games Store, a także na Xbox Series X|S. Co więcej, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl ma pojawić się w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top