Dishonored: Defintive Edition i Eximius: Seize the Frontline za darmo w Epic Games Store

Seize the Frontline za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Dishonored: Definitive Edition i Eximius: Seize the Frontline za darmo w Epic Games Store.

Dishonored: Defintive Edition

Poznaj ostateczną kolekcję Dishonored. To kompletne wydanie zawiera Dishonored oraz wszystkie jej dodatki — Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches i Void Walker’s Arsenal.

Dishonored to wciągająca pierwszoosobowa gra akcji opracowana przez Arkane Studios, zdobywcę tytułu Studio of the Year 2012 przyznawanego przez Edge Online. Wcielisz się w niej we władającego nadprzyrodzonymi zdolnościami asasyna pałającego żądzą zemsty. Elastyczny system walki w Dishonored pozwala na kreatywne eliminowanie wrogów przy użyciu nadprzyrodzonych umiejętności, broni i osobliwych gadżetów. Ścigaj wrogów, skrywając się w mroku lub staw im czoła w bezpośredniej, bezwzględnej walce z bronią w ręku. To, jak potoczą się poszczególne misje zależy od podejmowanych przez Ciebie wyborów.

Dishonored: Definitive Edition zadebiutowało w 2015 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 73% na OpenCritic.

Walka z Backlogiem – Dishonored

Eximius: Seize the Frontline

Eximius łączy taktyczną rozgrywkę strzelanki pierwszoosobowej z podejmowaniem strategicznych decyzji na wysokim poziomie w grze strategicznej czasu rzeczywistego. Gra oferuje system rankingowych walk w trybie 5 na 5, podczas których gracze stawią sobie czoła w postapokaliptycznym miejskim środowisku.

Eximius: Seize the Frontline za darmo zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z niezbyt ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 63% na OpenCritic.

Dishonored: Definitive Edition i Eximius: Seize the Frontline za darmo będzie można odebrać do 5 stycznia do 17:00. Udostępnione zostaną wówczas Kerbal Space Program oraz Shadows Tactics: Aiko’s Choice.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top