Sable za darmo w Epic Games Store

Sable za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Costume Quest 2 też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Sable za darmo w Epic Games Store. Złośliwcy powiedzieliby, że to taka “Podróż w domu”. Może i tak, ale za to ileż jest w niej uroku, nie wspominając już o przeciekawej oprawie graficznej.

Sable

Pomóż Sable przejść życiowy sprawdzian, wybierz się w niezwykłą podróż i poszybuj z nią nad ogromnymi pustyniami, podziwiając zapierające dech w piersi krajobrazy przyozdobione fragmentami statków kosmicznych i starożytnych budowli.

Odkrywaj pustynię na latającym motocyklu, wspinaj się po olbrzymich ruinach, spotykając innych nomadów i odkrywając prastare tajemnice, aby ostatecznie dowiedzieć się, kim jest i dlaczego ukrywa się za maską.

Poznaj niezwykły świat Sable, okrywając go we własnym tempie, podziwiając niesamowity styl graficzny gry i wsłuchując się w nastrojową ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez zespół Japanese Breakfast. W świecie gry jest mnóstwo do odkrycia. Nie bój się. Zaryzykuj i rusz w nieznane.

Sable zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków, osiągając średnią 75% na OpenCritic.

Sable za darmo będzie można odebrać do 19 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top