Spelldrifter za darmo w Epic Games Store

Spelldrifter za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Cave Story+ też już odebrane? To świetnie się składa. Przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Spelldrifter za darmo w Epic Games Store. Jeżeli w Baldurze brakowało Wam kart, to warto sprawdzić. Tutaj “hazard” jest podstawą rozgrywki!

Spelldrifter

Przedstawiamy Spelldrifter — hybrydową, taktyczną grę RPG z budowaniem talii, która łączy w sobie najlepsze elementy obu gatunków!

Spelldrifter to połączenie podobnego do puzzli pozycyjnego systemu walk taktycznych rodem z turowych gier RPG i rozbudowanych opcji personalizacji oraz regrywalności kolekcjonerskiej gry karcianej. Wynik: hybryda, w której gracze muszą żonglować zasobami, którymi dysponują, wykorzystując zarówno czas, jak i miejsce.

Dzięki innowacyjnemu systemowi Tick System w Spelldrifter gracze muszą podejść do strategii gry karcianej zupełnie inaczej. Z każdą akcją postaci tury przeplatają się na jednej osi czasu. Gracze muszą opanować oś czasu, żeby zyskać dużą przewagę w walce i czerpać satysfakcję ze zwycięstwa.

Wybierz swoją grupę bohaterów, zbuduj talię i wyrusz na przygodę w głębiny Starfall w poszukiwaniu wejścia do tajemniczego labiryntu!

Do kiedy można odebrać grę?

Spelldrifter za darmo będzie można odebrać do 14 września do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejne darmowe produkcje.

Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top