Star Wars: Squadrons za darmo w Epic Games Store

Star Wars: Squadrons za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Star Wars: Squadrons za darmo w Epic Games Store. Nie wiem, jak Wy, ale ja tam czuję Moc w tym tygodniu.

Star Wars: Squadrons

EA zrobiło nie lada prezent tęskniącym za klasycznymi kosmicznymi latadełkami pokroju serii Star Wars: X-Wing i Wing Commander. Nie dość, że ponownie otrzymali oni okazję do zasiądnięcia za sterami swoich ulubionych myśliwców, tym razem we współczesnej oprawie, to w dodatku Star Wars: Squadrons jest czysto solowym doświadczeniem, co wcale nie jest tak oczywiste w przypadku tego wydawcy. Łaknący krwi z pewnością skuszą się na tryb wieloosobowy. Wprawdzie od momentu premiery nie był zbytnio rozwijany, ale wcale nie czyni go to mniej godnym uwagi.

Star Wars: Squadrons zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 79% na OpenCritic.

Star Wars: Squadrons za darmo będzie można odebrać do 1 grudnia do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top