State of Play – 14 września 2023

State of Play

Marvel’s Spider-Man 2 (20 październik 2023)


Tales of Arise – Beyond the Dawn (9 listopad 2023)


Honkai: Star Rail (11 październik 2023)


Impreza w Foamstars – otwarta wersja beta (wrzesień 2023)


Final Fantasy VII Rebirth (29 luty 2024)


Czy najnowsze State of Play zaskoczyło?

Nintendo Direct, które odbyło się kilka godzin temu, udowodniło, że fani przenośnej konsolki będą mieli w co grać w tym i na początku przyszłego roku. Dlatego Sony miało sporą konkurencję, jeżeli chodzi o dzisiejszą prezentację. Dodatkowo ostatnio podniesiona cena rocznego abonamentu PS Plus powinna nieść za sobą jakieś pozytywy, które miałem nadzieję zobaczyć. Specjalnie nie doszukiwałem się żadnych informacji czy też leaków, żeby na świeżo przysiąść do półgodzinnej prezentacji. Czy warto było położyć się spać te dwie godziny później niż zazwyczaj?

Ze smutkiem muszę powiedzieć, że nie. Spokojnie mogłem obejrzeć albo nawet przeczytać jakiś telegraficzny skrót tego wydarzenia. PlayStation nie pokazało nic nowego. Nie zaskoczyło niczym. O wszystkich przedstawionych tytułach wiedzieliśmy już wcześniej. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie data premiery nowego Final Fantasy czy 65 strojów w Spider Manie mogły być spokojnie przedstawione jako wpisy na blogu. Szczerze powiem, że pierwsze 10 minut directa wzbudziło we mnie więcej emocji niż cały wrześniowy State of Play. Jestem coraz bardziej rozczarowany postępowaniem niebieskich i mam nadzieję, że poprawią się w przyszłym roku.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top