State of Play czerwiec 2022 – PSVR2 i wysyp zwiastunów

State of Play 2022 Pograne

Po wczorajszym State of Play nie spodziewałem się zbyt wiele. Kiedy zobaczyłem wyciek z listą tytułów i z informacją, że prezentacja skupi się w dużej mierze na PlayStation VR2, zmieniło się trochę moje nastawienie. Ciekaw byłem czy dowiemy się jakichś szczegółów na temat ceny lub premiery nowych gogli do rzeczywistości wirtualnej od Sony. W końcu miały się też pokazać kolejne zwiastuny Stray oraz Little Devil Inside, o których pisałem już dawno, dawno temu. Na oba te tytuły czekam z niecierpliwością, więc ucieszyłem się, że nareszcie zobaczę coś więcej. O tym, jak według mnie wypadło State of Play, możecie przeczytać za chwilę. Teraz zapraszam do sprawdzenia wszystkich trailerów, które zostały zaprezentowane podczas eventu.

Trailery Stay of Play

Resident Evil 4 – 24.03.2023 (PS5)

Resident Evil Village – brak daty (PS5 – PSVR2)

The Walking Dead: Saints & Sinners Chapter 2 – 2022 (PS5 – PSVR2)

No Man’s Sky – brak daty (PS5 – PSVR2)

Horizon VR Call of the Mountain – brak daty (PS5 – PSVR2)
+ zwiastun dużej aktualizacji do Horizon Forbidden West

Marvel’s Spider-Man Remastered – 12.08.2022 (PC)

Stray – 19.07.2022 (PS4/PS5)

The Callisto Protocol – 02.12.2022 (PS4/PS5)

Rollerdrome – 16.08.2022 (PS4/PS5)

Eternights – 2023 (PS4/PS5)

Street Fighter 6 – 2023 (PS4/PS5)

Tunic – 27.09.2022 (PS4/PS5)

Season: A letter to the future – jesień 2022 (PS4/PS5)

Final Fantasy XVI – lato 2023 (PS5)

Wrażenia śpiącego człowieka

W sumie jest już pierwsza w nocy, a ja, zamiast kłaść się spać, piszę te słowa. Znowu się nie wyśpię. Z drugiej strony nie wiem, czy usunąłbym od razu. Tyle się kłębi w mojej głowie. Nie są to tylko rzeczy związane z grami. Dużo się dzieje w moim życiu ostatnio. Czy będę miał czas pisać teksty? Kiedy w końcu zagram w ten tytuł, który stoi na półce i zbiera kurz zdecydowanie za długo? Wiadomo, że przyszłość jest niejasna dla takiego maluczkiego człowieka jak ja.

Natomiast w przypadku Sony nie mam wątpliwości, że przyszłość marki PlayStation ma się dobrze. Wiem, że niebiescy zebrali ostatnio trochę złej prasy. Jacy by nie byli, gry dostarczają naprawdę dobre. Wiadomo, że jest to oczywiście kwestia gustu. Mam jednak wrażenie, że każdy znajdzie coś dla siebie wśród przedstawionych podczas State of Play produkcji. U mnie chwilowo bez zmian. Nadal Stray i Little Devil Inside są na górze mojej listy oczekiwanych tytułów. Szkoda, że o tym drugim nie było w końcu żadnej wzmianki. Mam nadzieję, że Mały Diabeł nie utknął w deweloperskim limbo. Cieszy mnie natomiast ogromnie, że Stray będzie dostępny bez dodatkowej opłaty dla posiadaczy PS+ Extra oraz wyższych stopni abonamentu. Jeżeli chodzi o nowe gogle PSVR, przecieki również się nie sprawdziły. Nie zmienia to faktu, że na pewno zakupię w dniu premiery choćby i po to, żeby podzielić się z Wami swoją opinią na ich temat. Podsumowując, nie było żadnych fanfar czy fajerwerków, ale fajnych produkcji na sprzęt Sony w najbliższym czasie nie zabraknie.

Na zakończenie zapytam Was, drodzy czytelnicy, czy któraś z gier przykuła waszą uwagę. Jak zawsze zachęcam do dzielenia się wyborami w wiadomych miejscach. Jeżeli macie ochotę na zagłębienie się w bardziej szczegółowe informacje, Blog PlayStation jest miejscem, do którego chcecie zajrzeć.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top