Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store

The New Order za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Wolfenstein: The New Order za darmo w Epic Games Store. Jeżeli wciąż nie wiecie, dlaczego zapowiedź Indiany Jonesa od MachineGames była tak dużym wydarzeniem, to jest to idealna okazja, by się w tej materii nieco doedukować. Wszakże studio to odpowiadało wcześniej właśnie za rozdawany w tym tygodniu powrót B.J.-a Blazkowicza.

Wolfenstein: The New Order


B.J. Blazkowicz nie ma zbyt wiele szczęścia, bo choć jego przygody dały początek gatunkowi pierwszoosobowych strzelanek, a kolejne jego perypetie są w większości ciepło wspominane przez odbiorców, zawsze stoi w cieniu innych, doskonalszych przedstawicieli gatunku. Wolfenstein: The New Order dał mu jednak drugie życie po średnio udanym reboocie z 2009 roku, zrywając z okultyzmem i stawiając na tematykę historii alternatywnej. Jeżeli wciąż wydaje Wam się, że strzelanka nie może mieć dobrej fabuły, to Polski Nowy Ład skutecznie udowodni Wam, że się mylicie, przy okazji zabawiając Was prześwietną i nadzwyczaj mięsistą mechaniką strzelania.

Wolfenstein: The New Order zadebiutował w 2014 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 81% na OpenCritic.

Wolfenstein: The New Order za darmo odebrać można będzie do 9 czerwca do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top