Steam Next Fest – święto wersji demo gier nadciąga!

Steam Next Fest

Kto nie lubi wersji demonstracyjnych gier? Można sobie na spokojnie sprawdzić tytuł, zamiast kupować go w ciemno. A za chwilę startuje nieoficjalne święto wersji demo: Steam Next Fest! To tutaj będziecie mogli sprawdzić dziesiątki, jeżeli nie setki gier! Ja w taki sposób w zeszłym roku dowiedziałem się o Metal: Hellsinger, która dla mnie była jedną z najlepszych gier zeszłego roku. Kto wie, może i tym razem znajdę tutaj produkcję, która zatrzęsie moim światem? A może to Wy takową znajdziecie?

Steam Next Fest – 6-13 lutego

Ogłaszamy Steam Next Fest, wielodniowe święto nadchodzących gier. Odkryjcie i zagrajcie w setki dem gier, oglądajcie streamy twórców i porozmawiajcie z zespołami o tytułach, nad którymi pracują, nadchodzącymi na Steam.

– możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun wydarzenia, w którym zobaczycie propozycje niektórych z gier! Co więcej, niektóre z nich już mają wersję demo gotową do pobrania! Festiwal rozpoczyna się 6 lutego i potrwa tydzień, do 13 dnia miesiąca. Bawcie się dobrze!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top