City of Gangsters i Dishonored: Death of the Outsider za darmo w Epic Games Store

Outsider za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Adios i Hell is Others też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje City of Gangsters i Dishonored: Death of the Outsider za darmo w Epic Games Store. Przekonacie się zatem, że praca nielegalnego bimbrownika jest równie niebezpieczna, co mordercy.

City of Gangsters

W grze ekonomicznej rozpoczniesz swoją kryminalną karierę od zera, by finalnie wręcz spać na pieniądzach! Buduj nielegalny bary i destylarnie. Wymuszaj przysługi, ściągaj długi i przekupuj policję, by odwracała głowę.

City of Gangsters zadebiutowało w 2021 roku i spotkał się z umiarkowanie ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 69% na OpenCritic.

Dishonored: Death of the Outsider

Wciel się w Billie Lurk i połącz siły z jej dawnym mentorem, Daudem, aby podjąć najambitniejsze z wyzwań: zabicie Odmieńca, półboskiej istoty, którą obaj bohaterowie postrzegają jako kluczowy element wielu najczarniejszych epizodów w historii Cesarstwa.

Dishonored: Death of the Outsider zadebiutowało w 2017 roku i spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 82% na OpenCritic.

City of Gangsters i Dishonored: Death of the Outsider za darmo będzie można odebrać do 9 lutego do 17:00. Udostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top