Fantasy RPG od Techland. Firma przypomina o swoim projekcie

Widok na krajobraz w zapowiedzianej przez Techland Fantasy RPG.

Kilka dni temu wrocławskie studio Techland przypomniało o swojej najnowszej produkcji fantasy RPG. Choć pierwsze zapowiedzi pojawiały się już 7 lat temu, twórcy dopiero od niedawna udostępniają graczom informacje o tym, jak ma wyglądać gra. Przedstawiona grafika wygląda naprawdę obiecująco.

Techland prezentuje fantasy RPG

Nasz najnowszy tytuł to epicka, fabularna gra #fantasy, której egzotyczny świat jest gotowy do eksploracji. Dążymy do stworzenia interesującego tytułu #AAA z naciskiem na opowieść, który łączy i doskonali najlepsze aspekty rozgrywki, z których znany jest Techland.

W 2022 roku Paweł Marchewka, CEO Techlandu mówił o projekcie:

Chcemy stworzyć w pełni next-genowe doświadczenie. Nową epicką grę fantasy osadzoną w rozległym, otwartym świecie, napędzaną umiejętnościami i doświadczeniem, które zdobyliśmy jako zespół przez lata, wzbogaconą o nowe pomysły, pasję i kreatywność.

Pokazany na najnowszej grafice świat zapowiada się na intrygujące miejsce, a widoczny na niebie uszkodzony księżyc tylko rozbudza ciekawość. Krajobraz prezentuje różne biomy i wszystko jest utrzymane w klimacie fantasy. Wygląda na to, że produkcja Techlandu ma spory potencjał na sukces. Niestety, nie została jeszcze podana ani nazwa gry, ani data premiery.

Fantasy RPG Techland - grafika ukazująca postać obserwującą budowle w tle

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top