The Chant na pierwszym zwiastunie. W ten psychodeliczny horror zagramy jesienią

The Chant - Cover

The Chant to propozycja od deweloperów z Brass Token. Pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje ekipa Prime Matter. Gra zadebiutuje na rynku jesienią tego roku i będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC. Twórcy podzieli się pierwszym zwiastunem i zapowiedzią przerażającej rozgrywki. Zachęcam do zapoznania się z materiałem.

Nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat The Chant. Twórcy zdradzili wyłącznie, że będzie to psychodeliczny horror, w którym akcję będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Historia zabierze nas na oddaloną od cywilizacji wyspę , gdzie znajduje się ośrodek rekolekcyjny. Miejsce będące na pierwszy rzut oka oazą spokoju i oświecenia szybko zmieni swój charakter. Wszystko za sprawą mistycznych wrót, prowadzących do mrocznego wymiaru grozy.

Ten wymiar żywi się negatywną energią i zaczyna doprowadzać ciebie i innych do szaleństwa, żerując na waszych lękach i objawiając się jako istoty międzywymiarowe, zabierając cię w podróż z psychodelicznym horrorem, jakiego nigdy wcześniej nie dane było ci doświadczyć – czytamy w opisie gry.

Na koniec warto zaznaczyć, że The Chant będzie dostępne w polskiej wersji językowej. Klasyfikacja PEGI nadana grze dopuszcza ją dla osób, które ukończyły 16 lat. Jeśli lubicie horrory, to produkcja studia Brass Token jest projektem wartym uwagi.

Avatar photo
Gram więcej niż przewidują normy, konwencje i granice dobrego smaku. Chętnie dzielę się swoimi spostrzeżeniami, czemu daję upust w recenzjach. Gotów do zmierzenia się z każdym tytułem, niezależnie od gatunku, wieku czy klasy. Najbliżej giereczkowego serca trzymam jednak gry niezależne, spośród których staram się wyławiać ukryte perełki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top