Wyprzedaż Steam – zniżki na ponad 6500 tytułów

Pograne Steam Title Card

Okazja. Każdy jej szuka, prawda? Ile razy myślimy sobie, że poczekamy na zniżkę? Myślę, że sporo. Wiedzą o tym też wydawcy i duże cyfrowe sklepy. Dlatego raz na jakiś czas większe platformy growego świata organizują wyprzedaże. Czasem jest to powiązane z jakimś konkretnym tematem. Innym razem wiąże się to z nadchodzącym świętem.

Pograne Steam Wyprzedaz

Coś dla każdego

Mam wrażenie, że tym razem Steam postanowił pójść na całości. Na ten moment ponad sześć i pół tysiąca tytułów w ofercie można nabyć w obniżonej cenie co niewątpliwie ucieszy wiele graczy. Nic, tylko zagłębić się w odmęty tej długiej listy i znaleźć coś dla siebie. Pytacie, w jaki sposób można takie zestawienie uzyskać? Bardzo prosto. Wystarczy otworzyć aplikację Steam i kliknąć małą ikonkę lupy przy pasku wyszukiwania. W nowym oknie stawiamy znaczek przy opcji “Oferty specjalne” i możemy cieszyć się ogromem zniżek. Dla tych, co wolą działać szybko i zbędne naciskanie przycisków ich denerwuje, przygotowaliśmy bezpośredni link do wyprzedaży stulecia.

Pograne Steam Oferty Specjalne

Wyprzedaż Steam – Kilka tytułów na zachętę

Nie jesteście pewni, jaki tytuł wybrać albo przytłoczyła was przeogromna ilość promek? Nie ma strachu. Spędziłem już kilka dłuższych chwil na przeglądaniu zawartości i mogę kilka produkcji z góry polecić. Miejcie też, proszę na uwadze, że daty zakończenia promocji zależą od tytułu, więc jest szansa, że w momencie czytania tych słów dana gra ma już inną cenę.

 • Overcooked! All You Can Eat – 71,49 zł (-50% do 19 maja )
 • Arise A Simple Story Deluxe Edition – 42,82 zł (-55% do 23 maja)
 • Titanfall 2 – 19,18 zł (-84% do 24 maja)
 • Detroit: Become Human – 69,50 zł (-50% do 23 maja)
 • Ruined King: A League of Legends Story – 77,99 zł (-35% – brak daty)
 • L.A. Noire – 23,70 zł (-70% – 26 maja)
 • Blasphemous – 22,49 zł (-75% – 19 maja)
 • The Surge – 12,49 zł (-75% – 23 maja)
 • Outriders – 90,75 zł (-45% – 23 maja)
 • Moving Out – 22,49 zł (-75% – 19 maja)
 • Golf Club Wasteland – 13,99 zł (-65% – 23 maja)

Wyprzedaż Steam może trochę uderzy w nasze portfele, ale niektóre produkcje są naprawdę warte zakupu. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Na zakończenie zachęcam do podzielenia się swoimi zdobyczami pod artykułem lub na naszym Discordzie, na którego serdecznie Was zapraszamy.

Pograne Discord

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top