The Valiant – data premiery i zwiastun

The Valiant

W sierpniu, podczas THQ Nordic Digital Showcase poznaliśmy sporo nadchodzących tytułów. Był wśród nich między innymi The Valiant, średniowieczny RTS, na którego bez cienia przesady czekam najbardziej z zapowiedzianych wtedy gier. Na szczęście wiemy już, że premiery gry możemy spodziewać się 19 października.

Pomimo tego, co sugeruje nazwa gatunku, The Valiant ma skupiać się bardziej na taktycznych bitwach. Będą w nich brały udział mniejsze, bardziej wyspecjalizowane oddziały. W kampanii fabularnej będzie na nas czekało kilkanaście misji, a do tego tryb PvP dla czterech graczy, New Game +, a także tryb współpracy “Last Man Standing”.

Akcja gry toczy się w XIII-wiecznej Europie i na Bliskim Wschodzie. Na czele naszych oddziałów poprowadzimy jednego z sześciu dostępnych bohaterów, których będzie można rozwijać wraz z postępami. Do tego będzie można zdobywać – i łupić – broń i ekwipunek, które wspomogą ich umiejętności.

Na zakończenie przyjrzyjcie się nowemu zwiastunowi, który prezentuje tereny i obszary, jakie znajdziemy w The Valiant:

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top