TrójKast #033 – Pieniądze z góry ft. Grzegorz “Prez Perez” Wojewoda

TrójKast #033

TrójKast #033 – Pieniądze z góry oznacza, że dwa lata minęły jak jeden dzień… Ciężko w to uwierzyć zarówno Wam, jak i nam – ale TrójKast (chociaż zaczynaliśmy jako TrójK Podcast) ma już ponad 2 latka! Z tej okazji odcinek jest podwójnie specjalny: po pierwsze, przy współpracy ze studiem Duality Games przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, gdzie do wygrania jest solidna paczka gier (szczegóły w odcinku i na naszych social mediach), a po drugie, gościnnie wystąpił Grzegorz Wojewoda, znany szerzej jako Prez Perez z podcastu Rozgrywka. Najlepiej świętować urodziny projektu o grach w towarzystwie polskiej legendy podcastów i rozdając słuchaczom gry, prawda?

Poza wspominkami nie zabrakło podsumowania największego eventu w ciągu tego roku w branży, czyli The Game Awards, a także zaciekłych dyskusji podczas recenzji gorących gier z ostatniego okresu. Jest zabawnie, jest merytorycznie, jest wspaniale – jak zawsze, kochani!

Okładkę odcinka wykonał Bartek Smolak, za co serdecznie dziękujemy!

Na końcu odcinka możecie natomiast usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek-Nogę.

W odcinku TrójKast #033 – Pieniądze z góry ft. Grzegorz “Prez Perez” Wojewoda:
– Newsy
– The Callisto Protocol
Need for Speed: Unbound
– Marvel Snap
– Sunday Gold
– Barn Finders
– Impaler

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top