TrójKast #065 – Na grzybach

Na grzybach - okładka

W TrójKast #065 – Na grzybach Kacper wrócił po swoich wojażach i nie daje praktycznie nikomu dostępu do mikrofonu. Recenzje gier to jedno, ale tłumaczenie się z dramy z owłosionym na twarzy streamerem to drugie… Od toksyn w sieci, jedzenia grzybów z wąsatym hydraulikiem, odzyskiwania serca od smoka i życia w rytmie MP3-ójki wszczepionej w ciało odrywa go Kuba, który dzieli się chęcią zwymiotowania jako wirtualny asasyn i opowiada o losach dziecka Słońca, a wisienką na torcie jest Konrad, który znowu grał w jakieś starocie, ale chociaż oglądał nowiutki serial (i wcale nie zmuszał do tego swojej żony). TrójKast powrócił w chwale!

Na końcu odcinka możecie również usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek-Nogę.

W TrójKast #065 – Na grzybach:
– Temat ze słoja
Dragon’s Dogma II
– Assassin’s Creed: Nexus VR
– Super Mario Bros. Wonder
– Children of the Sun
Hi-Fi Rush
– Fallout (serial)
– Szybkie nóżki:

  • Two Worlds II

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top