Ubisoft Forward 2022 – przyszłość Assassin’s Creed oraz mobilne imperium francuskiego wydawcy

Ubisoft Forward 2022 banner

Wczoraj byłem na imprezie. Wyskakałem się za wszystkie czasy. Do domu wróciłem około 3 nad ranem, a o 7 była już pobudka. Cały dzień na nogach. Młodego trzeba było zawieźć na zajęcia, psa i żonę odebrać z treningu. Potem szybkie zakupy i wypad na urodziny taty. Na zakończenie jeszcze odwiozłem babcię do domu i już około godzin 20:30 byłem u siebie z odpalonym laptopem. Zmęczony i śpiący, ale pełen entuzjazmu odpaliłem Ubisoft Forward 2022. No przecież nie mogłem przegapić takiego wydarzenia, prawda?

Zanim się zacznie

Ewent zaczął się, jak to już ostatnio bywa z takimi prezentacjami, od krótkiego pre-show. Trwający niecałe 30 minut wstępniak przedstawił kilka indyków, które ukażą się pod skrzydłami Ubi, w tym także Second Stone: The Legend of the Hidden World. Prowadzący wspomnieli również o kilku projektach powiązanych z grami, między innymi o podcaście i portalu zawierającym materiały na temat najbardziej znanych marek firmy. Pojawiło się też kilka zajawek długowiecznych tytułów, wśród których znalazł się For Honor (2017) i Brawlhalla (2014), o której niedawno wspominaliśmy. Poniżej udało zebrać się listę trailerów pokazanych podczas pre-show.

Brawlhalla-vania: Simon Belmont & Alucard Reveal Trailer

The Tenth Art Podcast

Ubisoft Gameplan Trailer

For Honor: Year 6 Season 3 – The Demon Dagger Launch Trailer

Two Falls – Announcement Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=zSroYBi5aE8

The Crew 2: S6E2 Zwiastun Dominion Frozen

Anno 1800: DLC 12 New World Rising CGI Teaser

Ubisoft Forward 2022

Na rozpoczęcie głównego wydarzenia zostaliśmy obdarowani miesiącem darmowej subskrypcji Ubisoft Plus. Zainteresowani mogą udać się na stronę poświęconej tej promocji i już teraz cieszyć się ogromną biblioteką tytułów francuskiego wydawcy. Tym razem nie będę się już dalej rozpisywał tylko zaproszę od razu do oglądania.

Mario + Rabbids Sparks of Hope: Wiggler Boss Fight Gameplay Preview | Nintendo Switch – 20 październik

Mario + Rabbids Sparks of Hope: RAYMAN DLC 3 Teaser

Zwiastuny Skull and Bones | PS5, Xbox Series X|S, PC, Amazon Luna, and Google Stadia – 8 listopad

Riders Republic: Sezon 4 Freestylin | PlayStation, XBOX, PC, Amazon Luna, and Google Stadia – 14 wrzesień

The Division Resurgence: Oficjalny Zwiastun Strefy Mroku | Android, iOS – zamknięta beta na jesieni

Tom Clancy’s The Division Heartland: Developer Intro | PlayStation, XBOX, PC

Rainbow 6 Mobile – Official Gameplay Trailer | Android, iOS

Mythic Quest: Special Sneak Peek | Apple TV+ – jesień 2022

Ubisoft+: Try Your Favorite Games For Free | Darmowy okres Ubisoft+

Trackmania: Console and Cloud Announcement Trailer | PlayStation, XBOX, PC, Amazon Luna, and Google Stadia – początek 2023

Rocksmith+ Launch Trailer (2021)

Just Dance 2023 | Nintendo Switch, PS 5, Xbox Series X|S

Assassin’s Creed 2022 Showcase

Nie wiem jak wy, ale ja zupełnie nie spodziewałem się całego segmentu poświęconemu jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii gier. Wiedziałem, że deweloperzy na pewno podzielą się informacjami na temat nadchodzącego Assassin’s Creed Mirage i być może zaprezentują krótki teaser następnego tytułu. Okazało się jednak, że niespodzianek było sporo. Nie wszystkie co prawda przypadły mi do gustu, ale nie zmienia to faktu, że przyszłość tytułowych zabójców wygląda naprawdę dobrze. Czy faktycznie zobaczymy powrót do korzeni? Tego nie wiem, ale na pewno będę trzymał za to mocno kciuki. Ja już zaczynam, a Was zapraszam na seans. Jako pierwszy film wrzuciłem całą prezentację, bo uważam, że warto się z nią zapoznać. Zaraz po nim są poszczególne trailery. Na koniec pozostaje mi życzyć miłego seansu, a ja udaję się na zasłużony odpoczynek. Trzeba odespać imprezę, o której wspomniałem na wstępie.

Assassin’s Creed Mirage: ujawniający zwiastun kinowy

Assassin’s Creed Codename Jade – Reveal Trailer

Assassin’s Creed Codename Red – Reveal Trailer

Assassin’s Creed Codename Hexe – Official Reveal Trailer

Assassin’s Creed Mirage: Developer Trailer Breakdown

Assassin’s Creed: Beyond the Creed – Dokument z okazji 15 rocznicy serii

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top