Ulepszony Steam – łatwiejsze wyszukiwanie gier

koniec Steama dla Windows 7 i 8

Na Steam znajdziemy ponad 50,000 gier, więc przekopywanie się przez tak obszerną bibliotekę nie jest łatwe. Ale to tytaniczne zadanie zostaje nam odrobinę ułatwione najnowszą aktualizacją platformy. Miło wiedzieć, że Valve wyznaje zasadę, iż nic nie jest idealne i zawsze znajdzie się miejsce na poprawki.

nowy widok kategorii Steam
Tak teraz wygląda widok kategorii. Czytelnie i schludnie.

Poznajcie centra tematyczne. Każda kategoria gier ma swoje własne centrum. Te najpopularniejsze, najbardziej ogólne pojawiają się na głównej stronie sklepu w postaci kolorowych kafelków. Każda kategoria ma też swój podział na mniejsze podkategorie.

widok kategorii Steam na stronie sklepu

widok gry w sklepie Steam

Steam dobiera pokazywane gry na podstawie naszej biblioteki, bazując się na już posiadanych grach, tych, w które gramy najczęściej czy też mamy je na liście życzeń. Dzięki temu wyszukiwanie nowych i interesujących nas tytułów powinno być dużo przyjemniejsze.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top