Walentynkowa wyprzedaż We Love Games w GOG-u

Pełen serduszek i kwiatów plakat wyprzedaży We Love Games w GOG-u

Jeżeli myśleliście, że GOG przegapi okazję do zorganizowania kolejnej wyprzedaży to grubo się myliliście! Walentynki do doskonały czas, bo pokazać swoją miłość do gier. Podobnie uważają w GOG-u, stąd wyprzedaż We Love Games, w której – jak zwykle – znajdziemy tysiące gier w niższych cenach, rozdawajkę i zestawy tematyczne, aby łatwiej było graczom odnaleźć coś, na co warto otworzyć portfel. Więc co tym razem możemy tu znaleźć?

We Love Games w GOG-u – giveaway

Na początek przez 72 godziny od rozpoczęcia można przypisać do swojego konta cyfrowe artbooki i ścieżki dźwiękowe z CHUCHEL oraz Botanicula. Śpieszcie się, bo po upływie terminu będzie już na to za późno!

Fala nostalgii

Kilka klasyków trafiło do oferty GOG, więc jeżeli lubicie starocie bądź przypominają Wam one o Waszym dzieciństwie, to będzie to coś dla Was. Infiltrator, Infiltrator 2 i Fiendish Freddy’s Big Top o’Fun to garść gier od Throwback Entertainment, które pamiętają jeszcze czasy Commodore.

Dodatkowo znajdziecie także kilka produkcji od Bitwave, takich jak Truxton, Twin Cobra, Out Zone oraz Zero Wing. Dodajcie je do życzlisty, a na pewno dostaniecie powiadomienie, gdy będzie można je kupić. Parę kupidynów szepcze mi, że to ma być już dziś!

A pamiętacie może city-bildery z lat 90-tych? Niezależnie, czy w niego graliście, czy nie, ale Pharaoh to był hit. I teraz, ponad 20 lat po premierze, fani otrzymają remake, którego premiera już jutro!

Dzień Średniowiecza

A jeżeli macie już dość walentynek, to poczekajcie do jutra. 15 lutego na GOG-u postanawia świętować Średniowiecze, a przynajmniej gry, które nawiązują do tego okresu. Dzięki temu z okazji piątej rocznicy Kingdom Come Deliverance kupicie za grosze, ale będziecie też mogli sięgnąć po Inkulinati, Stronghold Warlords, kolekcję Króla Artura, Skyrima czy Majesty Gold HD.

We Love Games – zestawy tematyczne

GOG przechwala się, że na promocji znajdziecie ponad 3300 ofert. Jakby na to nie patrzeć, to dość dużo… Więc, aby nam było łatwiej zdecydować, na co wydać swoje ciężko zarobione pieniądze w celu powiększenia kupki wstydu, przygotowali kilka zestawów tematycznych.

  • First game crush – z tytułami jak Heroes of Might and Magic 3: Complete, Prince of Persia czy Worms: Armageddon
  • Death and Destruction – pod tą nazwą godną płyty metalowej znajdziemy BioShock Infinite Complete Edition, Quake III Arena czy Doom II
  • Love and Fluffiness – tutaj znajdziemy Cat Quest, Haven czy Quest Party
  • Medieval – to tutaj skrywają się Crusader Kings Complete, Europa Universalis IV czy Anno 1404: Gold Edition
  • Bestsellers – to miejsce na hity pokroju Disco Elysium – The Final Cut, METAL GEAR SOLID, Fallout: New Vegas Ultimate Edition

Wyprzedaż We Love Games na GOG-u potrwa do 20 lutego.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top