Więcej mocy! GeForce NOW z RTX 4080 na pokładzie

Grafika przedstawiająca szare kafelki z zielonymi liniami dekoracyjnymi, prezentująca wprowadzenie do GeForce Now RTX 4080

Mamy 2023 rok, a dla mnie granie w chmurze nadal wydaje się czymś wyciągniętym z powieści science-fiction. A przecież pierwsze wersje beta GeForce NOW (wtedy znane jeszcze jako Nvidia Grid) wyszły niemal dekadę temu. Od tego czasu usługa ta rozwinęła się w niewyobrażalny sposób. Teraz czeka ją kolejny upgrade: jeszcze w tym miesiącu RTX 3080, dostępny w najmocniejszej opcji abonamentu, zastąpi w usłudze GeForce NOW RTX 4080!

Ta zmiana ma zapewnić zwiększenie mocy do nawet 64 teraflopów. Dla porównania, Xbox Series X i PlayStation 5 oferują kolejno 12 i 10,28 teraflopów mocy. Wprowadzenie do GeForce NOW RTX 4080 ma zapewnić graczom możliwośc grania nawet w 240 klatkach na sekundę, i to z RayTracingiem i DLSS 3!

Samo w sobie jest to ekscytująca nowina, a przecież jest jeszcze druga część tej informacji. Pomimo znacznego zwiększenia mocy, cena abonamnetu nie ulegnie zmianie. Pozostanie ona na poziomie 99 zł za miesiąc (lub 490 zł przy płatności za pół roku z góry). Same profity dla graczy!

A dla fanów rozrywki, ale także i motoryzacji, mamy dodatkowo jeszcze jedną ciekawostkę: w samochodach BYD, Hyundai Motor Group oraz Polestar zostanie udostępniona opcja gry w chmurze. W samochodach! Natomiast na ten moment nie wiemy ani, w których konkretnie modelach, ani nawet kiedy będzie można z tego korzystać.

https://www.youtube.com/watch?v=sNQVdvZStLM

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top