Wielka Wyprzedaż GOG-a + Lovecraft’s Untold Stories za darmo

Nie wiem, czy istnieje inna platforma, która tak rozpieszcza graczy, jak GOG. Mam wrażenie, że połowa newsów, które piszę, to kolejne wyprzedaże. Oni nic, tylko wyprzedają i wyprzedają, a jakby tego było mało, często po prostu, zwyczajnie i ordynarnie rozdają gry za darmo! Toż to się w głowie nie mieści! Aż strach patrzeć, co teraz oferuje Wielka Wyprzedaż GOG-a!

Co tym razem, zapytacie? Coś w sam raz dla fanów horrorów, ale także i gier z gatunku rogue-lite – Lovecraft’s Untold Stories. Śpieszcie się, bo możecie ją odebrać ZA DARMO tylko do środy, do godziny 13 UTC, czyli 15 czasu polskiego. To też doskonała okazja, żeby przygotować się do Lovecraft’s Untold Stories 2, które niebawem trafią do sprzedaży!

Więcej klasyków, biblioteka wytrzyma

GOG nie byłby sobą, gdyby nieustannie nie rozszerzał oferty dostępnych klasyków. Słyszeliście kiedyś o Fulqrum Publishing? Ot, firma odpowiedzialna za takie tytuły jak A.I.M. Racing, A.I.M. – Clan Wars, Ascension to the Throne, Konung 3: Ties of the Dynasty, Brigade E5: New Jagged Union i 7.62 High Calibre + 7.62 Hard Life. Wszystkie te tytyły są już dostępne w GOG.

Dodatkowo oferują także Nobody Save the World, grę, gdzie można wcielać się w ducha, smoka i inne stwory, aby uratować świat. Jakby tego było mało, to dorzucają jeszcze Scorn, który już można zamówić w przedsprzedaży, gdzie będziemy rozwiązywać zagadki w niespokojnym świecie.

Wyciągajcie portfele

Wielka Wyprzedaż GOG-a jest już na półmetku. To oznacza, że mimo wszystko nadal mamy sporo czasu na ciekawe zakupy. Osobiście tęsknię za czasami, w których gry Ubisoftu nie były tak powtarzalne, co bym dał za kolejne Hirołsy… Ale na szczęście nadal są klasyczne części Heroes of Might and Magic, Settlersi, Prince of Persia. Jest w czym przebierać!

Więc na co jeszcze czekacie? Na zakupy!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top