Cyberpunk: Edgerunners – premiera i nowy zwiastun

O Cyberpunk: Edgerunners słyszeliśmy już kilka razy. W czerwcu zapowiedziano, że premiera serialu na Netflixie odbędzie się we wrześniu. Następnie dostaliśmy pełnoprawny zwiastun nadchodzącej produkcji bazującej na popularnej grze od CD PROJECT RED. Teraz, skoro wrzesień już jutro, doczekaliśmy się dokładniej premiery!

13 września 2022 roku – tego właśnie dnia w serwisie Netflix wyląduje wszystkie dziesięć odcinków!

Mało Wam?

Dla pobudzenia ekscytacji dostaliśmy jeszcze dodatkowy zwiastun – ale uwaga, to treści tylko i wyłącznie dla dojrzałych odbiorców, bo poza masą akcji znajdziemy tutaj też masę przemocy, krwi, a także i nagość. Zwiastun można obejrzeć po kliknięciu na minuaturkę poniżej.

Cyberpunk: Edgerunners

Niejako przy okazji twórcy pokazali nam również plakat przedstawiający jedną z jego głównych bohaterek – Lucy. To genialna netrunnerka, która pragnie zerwać z Night City i prześladującą ją przeszłością.

Za serial odpowiedzialne jest Studio Trigger oraz CD PROJECT RED. Reżyserem serialu jest Hiroyuki Imaishi (Gurren Lagann, Kill la Kill, Promare). Yoh Yoshinari (Little Witch Academia, BNA: Brand New Animal) pełni rolę głównego projektanta postaci oraz reżysera animacji. Historię stworzoną przez CD PROJEKT RED na potrzeby formatu zaadaptowali Masahiko Otsuka (Star Wars: Visions ‘The Elder’) oraz Yoshiki Usa (seria GRIDMAN UNIVERSE). Oryginalną ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka (seria Silent Hill).

Cyberpunk: Edgerunners – już za chwilę

Im bliżej premiery, tym bardziej jestem zainteresowany tym serialem. Choć w grę od CDPR jeszcze nie miałem okazji zagrać, tak sam cyberpunkowy klimat zawsze mnie fascynował. To, w połączeniu z intrygującymi zwiastunami, skutecznie wzmaga moją ciekawość. Nie wiem, czy już pierwszego dnia rzucę się do oglądania, ale na pewno w najbliższym czasie poświęcę na Edgerunners kilka wieczorów. I kto wie, może przy okazji zmotywuję sie, by wreszcie zapoznać się bliżej z Cyberpunk 2077?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top