World of Warcraft Dragonflight już w listopadzie

World of Warcraft Dragonflight

Ostatnimi czasy studio Blizzard rzuca premierami niczym pokerzysta asami z rękawa. Kilka dni temu miała miejsce premiera klasycznej odsłony kultowego już dodatku Wrath of the Lich King. Niedługo, bo 4 października na serwerach zamieci pojawi się zapowiadany od dawna hero-shooter Overwatch 2, a już teraz wiemy, że w listopadzie odwiedzimy smocze wyspy w Dragonflight. Jest to 9 dodatek do kultowego MMORPG World fo Warcraft, zrzeszającego miliony graczy na całym świecie. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach, tak i tym razem wraz z ekspansją odbiorcy otrzymają nową grywalną rasę oraz klasę: Dracthyr – Evoker.

Zwiastun Dragonflight

Oczywiście poza nową postacią, w którą przyjdzie nam grać, do gry zostaną wprowadzone pewne usprawnienia takie jak np:

  • powrót drzewka talentów,
  • poprawiony crafting,
  • itemizacja, itd

Więcej o dodatku możecie przeczytać w poprzednim naszym wpisie tutaj. Warto tutaj wspomnieć, że od 4 października powraca buff The Winds of Wisdom, który zapewnia nam 50% więcej punktów doświadczenia pomiędzy 10 a 59 lvl. Do zobaczenia na Smoczych Wyspach w World of Warcraft Dragonflight.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top