Gotham Knights na PC – 4K, Ray Tracing i inne bajery

Gotham Knights

Najnowszy trailer do Gotham Knights, jednej z najbardziej wyczekiwanych gier w naszej redakcji, to garść zapewnień dla fanów. Zwiastun dotyczy wersji, która pojawi się na PC. Pokazuje standardowo wycinki akcji z gry, filmików czy narracji, która ma zarysować fragmentarycznie rys fabularny. Ale poza tym zawiera też kilka deklaracji.

Zwiastun obiecuje, że gra będzie obsługiwała rozdzielczość 4K i bardzo wysoką liczbę klatek na sekundę. Należy zauważyć, że te obietnice dotyczą tylko wersji PC, o konsolowych jeszcze nic nie wiadomo. Ponadto będziemy mogli się cieszyć Ray Tracingiem, wsparciem dla ultraszerokich monitorów, a także technologią Intel XeSS.

Przypominamy, że premiera gry będzie miała miejsce 21 października 2022 roku, a zamawiający w przedsprzedaży otrzymają dodatkowy skin batcykla 233 kustom.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top