World of Warcraft Classic: Wrath of the Lich King już za rogiem

World of Warcraft: Wrath of the Lich King przez sporą część graczy jest uznawany za najlepszy dodatek do WoW-a. Mało kto pamięta, co sprawiło, że Expansion Pack osiągną wielki sukces. Było to dokładnie w momencie wydania raidu Icecrown Citadel, w którym mierzyliśmy się z królem Lichem, znanym także jako Arthas Menethil. Czy World of Warcraft Classic Wrath of the Lich King uda się osiągnąć podobny sukces? O tym dowiemy się już wkrótce.

World of Warcraft Classic Wrath of the lich king global release

Jak możemy zobaczyć na powyższej grafice, nasza podróż na północną grań rozpocznie się 27 września o północy. Miejmy nadzieję, że tym razem Blizzard nie będzie miał problemów ze stabilnością serwerów. Bo to, że będą kolejki, to pokazały już ostatnie tygodnie od momentu pojawienia się prepatcha. Dla przypomnienia dodam, że aby zagrać w World of Warcraft Classic, wystarczy zakupić jedynie czas gry w formie prepaid lub abonamentowej. D la tych, którzy lubią cyfrowe dodatki do gier Blizzard przygotował pakiety ulepszeń do wersji Heroic (49,99 euro) oraz Epic (79,99euro). Zainteresowanych zakupem zapraszam tutaj.

Ci z Was którzy chcieliby sobie przypomnieć historię Wrath of the Lich King, mogą obejrzeć przygotowany przez studio specjalny filmik przedstawiający skrót dziejów. Dzięki czemu łatwiej będzie Wam wejść do gry i poczuć ten „zimny klimat” Northrend.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top