Wyniki The Last of Us – kolejny rekord oglądalności

rekordowe wyniki the last of us

Wyniki The Last of Us robią się coraz bardziej imponujące. Serial nie zwalnia tempa! Najnowszy odcinek, już czwarty, przyciągnął 7.5 miliona widzów w dzień swojej premiery. To jak dotąd najwyższy wynik ze wszystkich dotychczasowych odcinków.

Odcinek zatytułowany “Please Hold My Hand” przyciągnął o 17% więcej widzów, niż poprzedni oraz aż 60% więcej, niż pierwszy odcinek serii. I to wszystko nawet pomimo tego, że konkurowali z 65. wydaniem nagród Grammy Awards.

Kadr z serialu. Pusta droga pełna opuszczonych, zniszczonych aut. Wyniki The Last of Us imponują!

Świetne wyniki The Last of Us, kiedy kolejny odcinek?

Przyszły odcinek, piąty, miałby w Stanach nie lada konkurencję, gdyż w jego typowym czasie antenowym będzie trwał kolejny Super Bowl. W HBO nikt nie zamierza konkurować z tak głośnym widowiskiem, co oznacza dobre wieści dla nas. Następny odcinek obejrzymy już 11 lutego o godzinie trzeciej nad ranem w naszym kraju.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top