Wyprzedaż GOG Made in Poland – dobre, bo polskie!

Wyprzedaż GOG Made in Poland

Nie wiem, czy ktoś umie zrobić graczom tak dobrze, jak GOG. Nie dość, że ich gry zawsze działają, nie mają DRM, to jeszcze notorycznie są jakieś promocje! I teraz też znaleźli okazję ku temu, by z okazji Święta Niepodległości Polski zrobić Wyprzedaż GOG Made in Poland!

Jak zwykle, jest to wyprzedaż tematyczna – tym razem na tapetę, zgodnie z nazwą, idą gry, które powstały dzięki polskim studiom. Czas na zakupy macie do 14 listopada!

GOG Made in Poland – co nowego?

GOG dba o to, by nieustannie powiększać swoją bibliotekę. Dlatego znowu możemy zobaczyć kilka nowych tytułów w ofercie! Po niemal 16 latach powraca Kangurek Kao, gdzie błyskotliwy bohater znów podejmuje rękawicę i zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami.

Także i kilka tytułów od Untold Tales trafiło do oferty: Lifeslide to tytuł, w którym kontrolujemy samolot z papieru. SAMUDRA z kolei zabierze nas na eksplorację podwodnego świata. Splatter – Zombiecalypse Now przypadnie do gustu fanom shooterów, zwłaszcza tych w klimacie post-apo.

GOG Made in Poland – promocje i wyprzedaże

Papetura (-40%) to polska gra, w której rozwiązujemy zagadki w świecie z papieru. Timberborn pozwala nam jako bobry spróbować przetrwać w zniszczonym przez ludzi świecie. A pamiętacie Clash, w którym bronimy swojego królestwa przed najeźdźcami? Albo o, Project Warlock, (przeczytaj recenzję) czyli polskiego boomer shootera?

W mocno obniżonych cenach znajdziecie też jedne z najpopularniejszych polskich gier z ostatnich lat:

Niebawem mają także pojawić się dwa kolejne tytuły: Legends of Amberland II: The Song of Trees oraz ATONE: Heart of the Elder Tree. Jeżeli dodacie je już teraz do listy życzeń, otrzymacie powiadomienie jak tylko gry będą dostępne w sprzedaży!

Także śpieszcie się, bo macie czas tylko do 14 listopada!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top