Zwiastun Evil West i tryb kooperacji. Razem raźniej!

Grafika promocyjna z gry Evil West. Kowboj strzelający do skrzydlatego potwora.

Na Pograne pisaliśmy już wcześniej, a kilka osób z naszej ekipy czeka na premierę z niecierpliwością. Jeżeli macie podobnie, to na pewno ucieszą Was najnowsze wieści. Twórcy obiecali w Evil West tryb kooperacji!

Jestem pewny, że Jessie Rentier doskonale poradziłby sobie sam w starciu z wampirami. Natomiast walka na Dzikim Zachodzie z wsparciem u boku to coś, co bardzo, ale to bardzo nam się podoba!

Materiał z Evil West

Choć gra została zaprojektowana z myślą o przygodzie dla jednego gracza, twórcy postanowili dać nam możliwość zaproszenia osoby partnerskiej do rozgrywki. Będzie można wspólnie przejść całą kampanię, bądź też dołączać do siebie w dowolnym momencie.

Należy zauważyć jednak, że Evil West oferuje tryb współpracy tylko online, bez co-opa kanapowego.

Gra pojawi się na konsolach PS5, PS4, XONE, XSX/XSS i PC już 22 listopada. Możecie także już zamówić przedpremierowo swoją kopię pod tym adresem.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top