Xbox Game Pass – kolejna porcja dobroci z okazji QuakeConu

Tokyo Game Show - Xbox

Wakacje mają to do siebie, że chociaż nie mamy wielu wielkich i głośnych premier, to mamy za to całkiem sporo różnego rodzaju targów branżowych! A właśnie ze względu na takie targi, a konkretniej przez QuakeCon Xbox ma dla nas kolejne prezenty! A dopiero co poznaliśmy kolejną porcję dobroci, która trafi do tej usługi!

Myślę, że wielu graczy PCtowych ucieszy się równie mocno, jak ja. Oferta Game Pass została powiększona o kolejne tytuły Bethesdy, które wzbudzą w niektórych odrobinę nostalgii!

Game Pass QuakeCon

  • Wolfenstein 3D
  • Return to Castle Wolfenstein
  • Quake 4
  • An Elder Scroll Legend: Battlespire
  • The Elder Scroll Adventures: Redguard

Dodatkowo posiadacze Xbox Game Pass Ultimate otrzmują korzyści do Quake Champions: odblokowanie wszystkich championów!

Dla mnie Quake 4 to pozycja obowiązkowa – Quake 2 to była pierwsza strzelanka na PC, którą przeszedłem, a Q3Arena to tytuł, przy którym spędziłem setki godzin w czasach szkolnych. Mam nadzieję, że każdy z Was z przyjemnością zanurzy się we wspominkach. A może z kolei to Wasze pierwsze spotkania z klasykami? Trochę Wam tego zazdroszczę!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top