Xbox Game Pass – pierwsza połowa sierpnia

Ja wiem, że gusta są różne, ale ciężko mi uwierzyć hipotetycznemu marudzie, który stwierdziłby, że Xbox nas ostatnio nie rozpieszcza. Nie wierzycie? To zapraszam, przyjrzyjmy się tytułom, które trafią do usługi Game Pass w sierpniu!

Dostępne gry w Xbox Game Pass

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Trzecioosobowa strzelanka taktyczna osadzona w otwartym świecie. Akcja gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands rozgrywa się w Boliwii, gdzie działa meksykański kartel narkotykowy Santa Blanca. Kartel sterroryzował znaczną część miejscowej ludności i skorumpował rządzących krajem polityków. Rząd Stanów Zjednoczonych decyduje się wysłać tytułową jednostkę specjalną Ghost Recon, aby uwolnić Boliwię spod władzy przywódców kartelu.

Turbo Golf Racing (chmura, konsole i PC) – dostępne od 4 sierpnia

Co powstanie z połączenia golfu i Rocket League? Turbo Golf Racing! Wsiądź za stery auta z turbodoładowaniem, skacz i odbijaj piłkę, aby pokonać rywali. Zmierz się w meczach dla ośmiu graczy w arcade’owych wyścigach wręcz kipiących emocjami!

Shenzen I/O (PC) – dostętpne od 4 sierpnia

Buduj obwody. Pisz kod. I przede wszystkim: RTFM, czyli przeczytaj pieprzony podręcznik użytkownika!

Two Point Campus (chmura, konsole i PC) – dostępne od 9 sierpnia

Stwórz uniwersytet marzeń dzięki Two Point Campus, innowacyjnemu symulatorowi od twórców Two Point Hospital. Buduj, zatrudniaj personel i prowadź instytucję akademicką pełną odjechanych kursów.

Cooking Simulator (chmura, konsole i PC) – dostępne od 11 siepnia

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników do przyrządzenia czegoś niesamowitego.

Expeditions: Rome (PC) – dostępne od 11 siepnia

Zdecyduj o przyszłości Rzymu, podbijając obce ziemie i odnajdź się w politycznej intrydze w tym turowym RPG. Podejmuj bezpośrednią walkę swoimi Pretorianami, prowadź swój legion do zwycięstwa i wybierz własną ścieżkę w historii, w której każdy wybór ma znaczenie. Jaki będzie los Rzymu?

Offworld Trading Company (PC) – dostępne od 11 siepnia

Mars został skolonizowany, a największe ziemskie korporacje rywalizują o dominację na tym nowym rynku. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

Game Pass w sierpniu dowozi wysokiej jakości produkcje. Dla mnie obowiązkiem będzie powrót do Boliwii w Ghost Recon Wildlands. Na pewno dam szansę Two Point Campus, bo poprzednia część była niesamowita, ale Shenzen I/O brzmi równie intrygująco i nie wybaczę sobie, jeżeli chociaż na chwilę jej nie uruchomię. 😉

Gdzie kupić Game Pass?

Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top