Xbox Game Pass – pierwsza połowa sierpnia

Logo Xbox Game Pass oraz postać w pancerzu z bronią.

Ja wiem, że gusta są różne, ale ciężko mi uwierzyć hipotetycznemu marudzie, który stwierdziłby, że Xbox nas ostatnio nie rozpieszcza. Nie wierzycie? To zapraszam, przyjrzyjmy się tytułom, które trafią do usługi Game Pass w sierpniu!

Dostępne gry w Xbox Game Pass

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands (chmura, konsole i PC) – już dostępne!

Trzecioosobowa strzelanka taktyczna osadzona w otwartym świecie. Akcja gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands rozgrywa się w Boliwii, gdzie działa meksykański kartel narkotykowy Santa Blanca. Kartel sterroryzował znaczną część miejscowej ludności i skorumpował rządzących krajem polityków. Rząd Stanów Zjednoczonych decyduje się wysłać tytułową jednostkę specjalną Ghost Recon, aby uwolnić Boliwię spod władzy przywódców kartelu.

Turbo Golf Racing (chmura, konsole i PC) – dostępne od 4 sierpnia

Co powstanie z połączenia golfu i Rocket League? Turbo Golf Racing! Wsiądź za stery auta z turbodoładowaniem, skacz i odbijaj piłkę, aby pokonać rywali. Zmierz się w meczach dla ośmiu graczy w arcade’owych wyścigach wręcz kipiących emocjami!

Shenzen I/O (PC) – dostętpne od 4 sierpnia

Buduj obwody. Pisz kod. I przede wszystkim: RTFM, czyli przeczytaj pieprzony podręcznik użytkownika!

Two Point Campus (chmura, konsole i PC) – dostępne od 9 sierpnia

Stwórz uniwersytet marzeń dzięki Two Point Campus, innowacyjnemu symulatorowi od twórców Two Point Hospital. Buduj, zatrudniaj personel i prowadź instytucję akademicką pełną odjechanych kursów.

Cooking Simulator (chmura, konsole i PC) – dostępne od 11 siepnia

Zostań kulinarnym mistrzem! Przejmij kontrolę nad kuchnią wyposażoną we wszystko, czego może potrzebować prawdziwy kucharz. Odblokuj i opanuj ponad 80 przepisów lub daj się ponieść wyobraźni i wykorzystaj dziesiątki różnorodnych składników do przyrządzenia czegoś niesamowitego.

Expeditions: Rome (PC) – dostępne od 11 siepnia

Zdecyduj o przyszłości Rzymu, podbijając obce ziemie i odnajdź się w politycznej intrydze w tym turowym RPG. Podejmuj bezpośrednią walkę swoimi Pretorianami, prowadź swój legion do zwycięstwa i wybierz własną ścieżkę w historii, w której każdy wybór ma znaczenie. Jaki będzie los Rzymu?

Offworld Trading Company (PC) – dostępne od 11 siepnia

Mars został skolonizowany, a największe ziemskie korporacje rywalizują o dominację na tym nowym rynku. W tej nowej strategii ekonomicznej stworzonej przez głównego projektanta gry Civilization IV, Sorena Johnsona, walka o rynek jest równie zaciekła co na polu bitwy.

Game Pass w sierpniu dowozi wysokiej jakości produkcje. Dla mnie obowiązkiem będzie powrót do Boliwii w Ghost Recon Wildlands. Na pewno dam szansę Two Point Campus, bo poprzednia część była niesamowita, ale Shenzen I/O brzmi równie intrygująco i nie wybaczę sobie, jeżeli chociaż na chwilę jej nie uruchomię. 😉

Zakup abonamentu Game Pass (PC + XBOX)

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top