Nowy rozdział Dying Light 2. Poznajcie agentkę Shen Xiu

Ciepło przyjęty przez graczy Dying Light 2 dopiero rozpoczyna swoją przygodę. Podobnie jak pierwsza odsłona, Stay Human będzie rozwijany przez lata, a kolejny rozdział pojawi się za kilka tygodni. Dodatek — A Huntress and a Hag, przedstawi nam bliżej, kim jest agentka Shen Xiu i jakie są jej zamiary. Obecnie wiadomo jedynie, że to ekspertka łucznictwa, która będzie miała dla nas jakieś specjalne zadania. Więcej informacji mamy poznać już niebawem.

Zmiany, plany i rozwój Dying Light 2

Jeżeli nie mieliście okazji zagrać w DL2 po premierze, to mogło umknąć Waszej uwadze, że gra została rozbudowana. Aktualnie można sprawdzić pierwszy darmowy rodział, który wprowadził postać Harpera, byłego Nocnego Biegacza, który pełni rolę wprowadzenia do nowej przygody. Oprócz tego, mamy system reputacji, wyzwania i kilka interesujacych broni. Co jeszcze dodano? Wszystko znajdziecie w materiale poniżej.

Warto jeszcze wspomnieć, ze ukazał się nowy odcinek serii “At the Fish Eye”, gdzie Game Designer, Karol Langier, oraz Senior Brand Managerka, Anna Kubica, opowiadają o przyszłości i dodatkowej zawartością do Dying Light 2 Stay Human.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top