Xbox Game Pass – kolejna porcja dobroci z okazji Tokyo Game Show

Tokyo Game Show - Xbox

Wczorajszy stream Xboxa na Tokyo Game Show 2022 mocno nas zaskoczył, oczywiście pozytywnie! Z tej okazji też niespodziewanie do usługi Xbox Game Pass wpadło kilka tytułów, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. I co najlepsze, wszystkie dostępne od zaraz!

Game Pass Tokyo Game Show

  • Assassin’s Creed Odyssey
  • Danganronpa V3
  • Fuga: Melodies of Steel
  • Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered

Widać kolejny krok w przyjaźni pomiędzy Microsoftem a Ubisoftem – po dostępie do Rainbow Six Siege, Rainbow Six Extraction, Far Cry 5, Watch Dogs 2, Ghost Recon: Wildlands i Assassin’s Creed Origins, do usługi Game Pass dołączył następny tytuł. Dodatkowo fani gier z dalekiego wschodu też mają z czego się cieszyć. A z tego, co widzieliśmy na TGS, to dopiero początek!

Premiera w usłudze Xbox Game Pass!

Tokyo Game Show - Metal Hellsinger

Warto też wspomnieć, że wczoraj swoją premierą miała rytmiczna strzelanka z piekielnie dobrą ścieżką dźwiękową. Metal: Hellsinger pojawiło się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz na PC. Subskrybenci Game Passa mogą jednak cieszyć się tym tytułem w ramach abonamentu!

No to co, pady w dłoń, moi drodzy!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top