Spirit of the North i The Captain za darmo w Epic Games Store

The Captain za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Spirit of the North i The Captain za darmo w Epic Games Store. Jak to się mówi, chodził lisek koło Mlecznej Drogi…

Spirit of the North

Jeżeli od czasu skończenia Stray i rozstania się z pociesznym mruczkiem czujecie wewnątrz ssącą pustkę, to zdecydowanie powinniście zainteresować się Spirit of the North. Wprawdzie nie jest to równie dopracowana produkcja, co dzieło BlueTwelve Studio, ale opowieść o magicznej lisicy, przemierzającej inspirowane Islandią i nordyckim folklorem krainy, wciąż warta jest uwagi. Jeżeli nie dla emocji, to przynajmniej dla krajobrazów.

Spirit of the North zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 63% na OpenCritic.

The Captain

Przygodówki point-and-click od lat prowadzą namiętny romans z tematyką komediową. Toteż fani tego typu rozrywki nie są skazani wyłącznie na klasykę pokroju Quest for Glory czy Leisue Suit Larry, ale cały czas rozpieszczani są kolejnymi rubasznymi produkcjami. The Captain – jedna z nich – z pewnością zainteresuje fanów perypetii Rogera Wilco. Opowiada ona bowiem o pełnym przygód powrocie do domu tytułowego kapitana statku kosmicznego.

The Captain zadebiutowało w 2021 roku i nie spotkało się z najmniejszym nawet zainteresowaniem ze strony krytyków. Całe dwie opinie użytkowników Metacritic są natomiast maksymalnie spolaryzowane, dając średnią 50%.

Spirit of the North i The Captain za darmo będzie można odebrać do 22 września do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top